HomeAkceVlastníci - předpremiéra s tvůrci

VLASTNÍCI - PŘEDPREMIÉRA S TVŮRCI

Očekávaná česká komedie Vlastníci vstupuje do českých kin 21. listopadu, už o dva dny dříve ale máte možnost zhlédnout v kině Sféra film s doprovodným programem!

Projekce se zúčastní režisér filmu Jiří Havelka, producent Marek Jeníček i herečka Klára Melíšková. Po projekci proběhne přímo v kině diskuze s tvůrci a bude možné získat společnou fotku nebo autogram. Celý večer zahájí welcome drink a na některé diváky čekají tématické dárky k filmu.

  • Předpremiéra očekávané české komedie Vlastníci
  • Účast režiséra Jiřího Havelky, producenta Marka Jeníčka a herečky Kláry Melíškové
  • Welcome drink před filmem
  • Soutěž o tématické ceny

Vlastníci

Drama / Komedie

Nevhodné do 12 let | 96 min.

Kino Sféraúterý19.11.201920:00českyPředpremiéra s tvůrci160 / 145 Kč

Paní Zahrádková (Tereza Voříšková) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý, Maria Sawa) se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec (David Novotný) zastupuje svojí maminku. Paní Procházková (Pavla Tomicová) s panem Novákem (Ondřej Malý) hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský (Andrej Polák) touží po půdě v domě a pan Kubát (Jiří Lábus) důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi (Kryštof Hádek, Stanislav Majer), jen starý pan profesor Sokol (Ladislav Trojan) zatím nic nekomentuje…


kino Sféra


 2019 © Kulturní centrum Turnov, All Rights reserved