O nás

KINO SFÉRA V TURNOVĚ

Digitální kino Sféra bylo v útrobách Střelnice poprvé otevřeno v září roku 2011. Sféra disponuje plnohodnotnou digitální technikou, která dovoluje ve vysoké kvalitě promítat nejnovější filmy i satelitní přenosy s prostorovým zvukem. Kino disponuje systémem DOLBY 3D pro trojrozměrnou projekci. Kapacita kina je 102 míst + 2 místa pro vozíčkáře. Poslední řadu sedaček v sále tvoří pět dvojsedaček s pohodlnými opěrkami hlavy a větším prostorem pro nohy. 

Na léto je kino Sféra zavřené a projekční technika je přesunuta do letního kina.

 


 

LETNÍ KINO TURNOV

V letních měsících promítáme filmové projekce výhradně v digitálním letním kině, které se dlouhodobě řadí mezi nejnavštěvovanější letní kina v České republice. Vstupenky do letního kina jsou nečíslované a není proto nutné je předem rezervovat. Kapacita letního kina je 1000 míst k sezení. Areál se otevírá nejpozději 45 minut před začátkem promítání. Letní kino promítá za každého počasí, není technicky možné přesunout projekci do kina Sféra. Do areálu je povolen vstup psům, nesmí ale narušovat projekci a ohrožovat ostatní diváky.

 


 

PROGRAM, VSTUPNÉ A SLEVY

Program kina vzniká ve dvoutýdenních cyklech. Vstupenky je možné zakoupit skrze webové stránky, osobně na recepci KC Střelnice a na pokladně kina. Vstupenky není možné rezervovat. Místa pro vozíčkáře v kině Sféra lze zakoupit pouze na místě.

Zakoupenou vstupenku není možné vrátit, lze ji ale vyměnit nejpozději 15 minut před začátkem dané projekce za jinou vstupenku aktuálního programu ve stejné nebo nižší ceně.

Kompletní ceník vstupenek a možnost uplatnění slev naleznete ZDE.

 


 

PŘÍSTUPNOST FILMŮ

Dle zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb. má každý film producentem nebo distributorem celostátně stanovenou přístupnost. 

Mládeži přístupné = Film je přístupný všem bez věkového omezení.
Nevhodné do 12 let = Film je přístupný všem, ale doporučujeme rodičům diváky mladší 12 let do kina nepouštět, případně pouze v doprovodu starších osob.
Nepřístupné do 15 let = Mladší osoby ze zákona není možné do sálu vpustit. U vstupu je nutné prokázat svůj věk platným občanským průkazem.
Nepřístupné do 18 let = Mladší osoby ze zákona není možné do sálu vpustit. U vstupu je nutné prokázat svůj věk platným občanským průkazem.

U filmů nepřístupných do 15 nebo do 18 let není možné mladší diváky vpustit do sálu ani se souhlasem nebo v doprovodu zákonných zástupců.

 


 

PRO FIRMY

  • Kino je vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací a dalších firemních aktivit.
  • Umožňujeme soukromé filmové projekce pro vaše zaměstance a obchodní partnery.

 


 

PRO ŠKOLY

Nabízíme projekce pro školní skupiny za speciální vstupné. K historickým nebo výukovým titulům máme často k dispozici také metodické listy pro žáky a vyučující.
S výběrem filmu rádi poradíme.

 


 

REKLAMA V KINĚ

  • nabízíme promítání vaší reklamy před běžné projekce kina
  • možnost zacílit na konkrétní divácké skupiny v Turnově
  • divák je při sledování reklamy pozitivně naladěn očekávaným filmovým zážitkem
  • bez rušivých vlivů a na velkém plátně vyzní vaše reklama nejlépe

 

Kino Sféra a Letní kino Turnov